Fenerbahçe Ülker'de Hedef Real Madrid'i De Devirip 3'te 3 Yapmak

22.10.2012

Fenerbahçe Ülker'de Hedef Real Madrid'i De Devirip 3'te 3 Yapmak

Turkish Airlines Euroleague A Grubu’nda oynadığı iki maçı da kazanarak liderliğe yükselen Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızda hedef, İstanbul’da karşılaşacağı Real Madrid’i de yenerek 3’te 3 yapmak.

Bu sene kurduğu iddialı kadrosuyla Beko Basketbol Ligi ve THY Euroleague’de yoluna yenilgisiz devam eden Fenerbahçe Ülker, 25 Ekim Perşembe günü Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da oynanacak ve saat 20.00’de başlayacak maça,  maçın oynanacağı salonda yaptığı antrenmanlarla hazırlanıyor.

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, THY Euroleague’deki ilk maçında Rus temsilcisi BC Khimki’yi konuk etmiş ve mücadeleden 92-80 galip ayrılmıştı. Gruptaki ikinci maçında, Slovenya deplasmanında, bürokratik engeller yüzünden oynatamadığı forvetlerinden Romain Sato’dan yoksun kadrosuyla çıktığı maçta, Union Olimpija’yı da 75-81’lik skorla yenen Fenerbahçe Ülker, aldığı bu sonuçlarla, bu sezon Euroleague’de ne kadar iddialı olduğunu da kanıtlamıştı.

Fenerbahçe Ülker’in karşılaşacağı İspanyol devi Real Madrid ise gruptaki ilk maçında kendi evinde Panathinaikos’u 85-78 yenmiş, ikinci maçında ise Khimki’ye Rusya’da 86-85 mağlup olmuştu.

Grupta ilk 2 hafta sonunda Fenerbahçe Ülker lider, Union Olimpija 2. ve Real Madrid ise 3. sırada yer alıyor.

Bu arada 25 Ekim Perşembe günü, Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da oynanacak ve saat 20.00’de başlayacak Fenerbahçe Ülker-Real Madrid maçının biletlerinin genel satışı da tüm Biletix’lerden ve Ülker Sports Arena’nın gişesinden sürüyor. Bilet fiyatları ise şöyle:

Açık Loca: 110 TL (yemek dahil)
1. kategori – 60 TL
2. Kategori – 35 TL
3. Kategori – 25 TL
4. Kategori – 15 TL