Fenerbahçe Yandex'le İlgili Sorular Yanit Buldu

10.09.2015

Fenerbahçe Yandex'le İlgili Sorular Yanit Buldu

Kulübümüz ve Yandex Türkiye arasında yapılan reklam anlaşması sonrasında bugün de Yandex Türkiye Pazarlama Direktörü Özge Özcan, Fenerbahçe Televizyonu’nda yayınlanan Fenerbahçe Yandex programına katıldı. 


Programda İstanbul’un ve Düzce’nin çeşitli noktalarında canlı bağlantılar yapılırken, taraftarların Fenerbahçe Yandex ile ilgili görüşleri alındı. 
 

Fenerbahçe Yandex kullanımı ile ilgili taraftarlarımızdan gelen soruları yanıtlayan Yandex Türkiye Pazarlama Direktörü Özge Özcan, "Taraftarın ilgisinden ve desteğinden çok etkilendim. Röportajlarda da görüldüğü gibi taraftarlar konuya hakim. Yandex olarak bu bizi çok mutlu ediyor. Bulunduğumuz durum gayet pozitif. Her şey yolunda devam ediyor" dedi. 
 

Yandex Türkiye Pazarlama Direktörü Özge Özcan'ın taraftarlarımızdan gelen sorulara verdiği yanıtlar:
 

-Kulübe katkı sağlamak için Fenerbahçe Yandex Browser’ı indirmek yeterli değil, Fenerbahçe Yandex’te arama yapmalısınız. 
 

-Mobil uygulama 18 Eylül’de Android telefonlarda, Eylül ayının sonu ve Ekim ayının başında da IOS’larda olacak. Uygulama başlamadan fbyandex.com.tr’den arama yaparak kulübe katkıda bulunabilirsiniz.
 

-Fenerbahçe Yandex arama motoru taraftarlar için özel olarak düzenlenmiştir.   Futbolla ilgili aramalar sizler için daha da kolaylaştırılmış. Maçtan 10 dakika sonra görüntülere ulaşabiliyorsunuz. Sadece futbolla ilgili değil, aklınıza gelebilecek diğer sorular içinde Fenerbahçe Yandex’i kullanabilirsiniz. 
 

-Fenerbahçe Yandex alışkanlıklarınızdan sizi iyi seviyeye taşıyor. Önceki alışkanlıklarınıza göre size daha da fazla yardımcı oluyor.
 

-Bu projede taraftarlar ne kadar çok arama yaparsa fon o derece de büyüyecek. Siz ne kadar çok arama yaparsanız, yıldız transferlerin büyüklüğü o derece büyüyecek.
 

-Arama sayısının üst sınırı yok. Tüm aramalarımızı Fenerbahçe Yandex üzerinden yapalım. Günde şu kadar arama yapmam lazım gibi endişelere kapılmayan. Ne kadar çok arama, o kadar çok kulübe katkı.
 

-Arama yaptıktan sonra sonuç sayfasını görmeniz kulübe katkı sağlamanız için yeterli.
 

Fenerbahçe Yandex tarayıcıyı indirmek için tıklayın.
 

Sorularınız için İletişim Merkezi Numaramız:  0216 970 19 07