02.11.2011

"fenerbahçelilik Zordur"

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, doğum günü vesilesiyle desteklerini ve inançlarını bir kez daha gösteren taraftarlarımıza avukatları aracılığıyla teşekkürlerini iletmiştir.
 
"Doğum günümü, sizlerden ve en büyük sevdam Fenerbahçe'den ayrı geçirmenin üzüntüsünü yaşarken; büyük taraftarımızın Karabükspor maçındaki kutlamalarının beni son derece mutlu ettiğini belirtmeliyim. Fenerbahçeliliğin zor ama dünyanın en güzel duygularından biri olduğunu bana bir kez daha hissettirdiniz. Büyük taraftarımız da biliyor, ben de yürekten inanıyorum  ki; bu süreç geçici… Hepimiz yarına büyük umutlarla bakıyoruz. Adaletin yerini bulması ile inanın her zamankinden daha güçlü olacağız. Bizleri öldürmeyen, öldüremeyen ve öldüremeyecek bu acının bizleri ne kadar güçlendirdiğini bizleri nasıl birbirimize bağladığını herkese her gün yeniden gösteriyoruz.
 
Birbirine bu kadar kenetlenmiş bir camia her türlü başarıyı hakediyor; hak ettiği tüm başarıları da elde edecektir. Fenerbahçe forması giyen tüm sporcuların da bu bilinçte olduğunu biliyor ve görüyorum. Bu noktada, terini Fenerbahçe için akıtan tüm sporcularımıza bir kez daha seslenmek istiyorum; bu sezon sizin başarılarınıza her sezon olduğundan daha fazla ihtiyacımız var. Taraftarlarımız, takımlarına hiç olmadığı kadar sahip çıkıyor, sporcularımız da kendilerinin de sıklıkla ifade ettiği gibi her maçta onur mücadelesi veriyor. Biliyor ve inanıyoruz ki hep birlikte bu büyük onur mücadelesinden başarılarla çıkacağız.
 
Bizlere reva görülen her tür uygulamaya karşı güçlü olmalıyız. Bu vesileyle bugüne dek bizlere verilen bu muazzam destekten ötürü hem şahsım hem de benimle birlikte tutuklu bulunan tüm arkadaşlarım adına tüm Fenerbahçeliler'e teşekkürlerimizi sunmak istiyorum. Zor günlerden geçiyoruz… Ama bugünleri de hep birlikte atlatacağımıza inanıyoruz.
 
Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Sayın Altan Tanrıkulu'nun 24 Nisan 2011'de kaleme aldığı yazının bir bölümünü kendisinin de izniyle sizlerle paylaşmak istiyorum. Tanrıkulu, bizlerin bugün yaşadıklarına o gün tercüman olurken, Fenerbahçe'yi ve büyük camiamızı anlayamayanlara bizleri anlatıyor.
 
Doğum günümü kutlayan, bizlere desteklerini esirgemeyen tüm Fenerbahçeliler'e bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.
 
Saygılarımla
 
Aziz YILDIRIM
Başkan"