15.08.2011

Fenerbahçemiz Almanya'da

İkinci etap yurtdışı hazırlık kampı için Almanya’ya giden Fenerbahçemiz, Münih Havaalanı’na indi.

Bugün saat 13.30’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan özel bir uçakla Almanya’ya hareket eden kafilemiz, saat 16.00 sularında Münih’e indi. Fenerbahçemiz, Münih Havaalanı’nda taraftarlarımızın yoğun ilgisi, çiçekler ve tezahüratlarla karşılandı. Daha sonra kafilemiz, karayoluyla kampın gerçekleştireceği Bad Gögging bölgesine geçti. Takımımızın 26 kişilik kamp kadrosunda şu oyuncularımız yer alıyor:

Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Ertuğrul Taşkıran. Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, Fabio Bilica, Caner Erkin, Andre Santos, Gökay Iravul, Mehmet Topuz, Selçuk Şahin, Miroslav Stoch, Issiar Dia, Mamadou Niang, Semih Şentürk, Alex de Souza, Cristian Baroni, Uğur Boral, Özer Hurmacı, Orhan Şam, Sezer Öztürk, Serdar Kesimal, Recep Niyaz, Berk Elitez ve Hasan Erbey.

Özel izinle kamp kadrosunda yer almayan oyuncularımızdan Emre Belözoğlu, 18 Ağustos Perşembe günü kampa katılacak. Copa America’da şampiyonluk sevinci yaşayan Uruguaylı oyuncumuz Diego Lugano ise bugün Almanya’da kafilemize dahil olacak. Kamp kadrosunda yer almayan Daniel Güiza ise çalışmalarına özel program dahilinde Can Bartu Tesisleri’nde devam edecek. Programı dahilinde toplam 3 hazırlık maçı da oynayacak olan Fenerbahçemizin kampı, 24 Ağustos Çarşamba günü 1860 Münih takımıyla oynayacağı özel maçın ardından sonra erecek.