Fenerbahçemiz Anitkabir'de Ata'nin Huzurunda

23.03.2014

Fenerbahçemiz Anitkabir'de Ata'nin Huzurunda

Kulübümüz tarihi günlerinden birini daha yaşadı. Ankara Fenerbahçeliler Derneği tarafından "Türkiye İçin Adalet Fenerbahçe için Adalet" sloganıyla düzenlenen organizasyonda yüzbinlerce Fenerbahçeli taraftarlar Anıtkabir’de Ata'nın huzuruna çıktı. Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım, Dernek Başkanımız Ali Koç ve Yöneticilerimizin de katıldığı organizasyonda her kesimden insan yer aldı.

Sabah saatlerinde itibaren Anıtkabir’e akın eden çok sayıda taraftarımız Tandoğan kapısı önünde buluştu. Sadece Ankara değil, yurdun dört bir yanından taraftarlar otobüslerle ve özel araçlarıyla Ankara’ya ulaştılar. Fenerbahçe Dernekleri’nin yanı sıra birçok sivil toplum örgütü ve farklı kulüplerin taraftarları da bu organizasyonda ye aldı. Ellerinde Türkiye ve Fenerbahçe bayrakları bulunan taraftarlarımız Başkanımız Aziz Yıldırım  lehine tezahüratlarda bulundular.


Ankara Fenerbahçeliler Derneği tarafından "Türkiye İçin Adalet Fenerbahçe için adalet" sloganıyla düzenlenen organizasyonda Fenerbahçeli taraftarlar Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıktı.


Başkanımız Aziz Yıldırım tarafından mozoleye çelenk konulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu. Başkanımız ardından Anıtkabir özel defterine duygu ve düşüncelerini yazdı. Başkanımızın yazısını http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=39106 linkine tıklayarak, okuyabilirsiniz.
Ardından çok sayıdaki taraftarımız Atatürk'ü huzurunda ziyaret ettikten sonra dağıldı.