Fenerbahçemiz Topuk Yaylasi'nda

05.07.2011

Fenerbahçemiz Topuk Yaylasi'nda

Profesyonel Futbol Takımımız, yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümünü gerçekleştirmek amacıyla, Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’ndeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’ne gitti.

1 Temmuz’da, yeni sezonun ilk antrenmanını Can Bartu Tesisleri’nde yaptıktan sonra hazırlıklarına bugüne kadar İstanbul’da devam eden Takımımız, ikinci bölüm çalışmaları için Topuk Yaylası’na gitti. Bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde bir araya gelen Takımımızın üyeleri, hep birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından karayoluyla kamp tesislerine hareket etti. Düzce Fenerbahçeliler Derneğimizin üyelerinin oluşturduğu araç konvoyu, Kaynaşlı gişeler çıkışında, takım otobüsümüzü çiçeklerle karşıladı. Yaklaşık 200 kişilik grup, yaktıkları meşaleler eşliğinde, Takımımız lehine yaptıkları tezahüratlarla oyuncularımıza moral verdi. Dernek üyeleri ayrıca, Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman’a çiçek hediye etti. Kafilemiz daha sonra yapımı yeni tamamlanan tesislere ulaştı. Oyuncularımız odalarına çekildi ve akşam saatlerinde yeni tesislerde yapacakları ilk antrenmanı beklemeye başladı. Takımımızın Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’ndeki ilk antrenmanını bugün saat 19.00’da başlayacak.

Kafilemizde, sezon sonu milli takımlarında görev alan ve takıma erken katılan milli oyuncularımız da yer alıyor. Halen Copa America’da, milli takımlarında görev alan oyuncularımız ise Takımımıza daha sonra katılacak.