Fenerbahçemizin Almanya Kampi Programi

10.08.2011

Fenerbahçemizin Almanya Kampi Programi

Yeni sezon hazırlıklarını halen Can Bartu Tesisleri’nde sürdüren Profesyonel Futbol Takımımız, 15 Ağustos 2011 Pazartesi tarihinde, ikinci etap yurt dışı kampı çalışmaları için Almanya’ya gidecek. Takımımız 15-24 Ağustos tarihleri arasında, Münih kenti yakınlarındaki Bad Gögging bölgesinde kamp yapacak.

Almanya kampı boyunca 3 hazırlık maçı yapması planlanan Fenerbahçemiz, ilk olarak 16 Ağustos Salı günü Bundesliga ekiplerinden 1 FC Nürnberg ile karşı karşıya gelecek. Yerel saat ile 18.30’da başlayacak olan karşılaşma, Nürnberg’teki 45.000 kişilik Easy Credit Stadyumu’nda oynanacak. Karşılaşmanın biletleri 12 Ağustos Cuma gününden itibaren Nürnberg Kulübü tarafından satışa çıkarılacak. Almanya’da ve diğer ülkelerde yaşayan taraftarlarımız 1 FC Nürnberg’in resmi sitesinden bilet satışları ile ilgili ayrıntılı bilgiye şu linkten ulaşabilir: ( http://www.fcn.de/news/artikel/test-gegen-fenerbahce-istanbul/ )

Takımımız, bu maçın ardından 21 Ağustos Pazar günü Yunanistan’ın Aris Saloniki ve 24 Ağustos Çarşamba günü de Almanya’nın 1860 Münih takımlarıyla birer hazırlık karşılaşması yaptıktan sonra, kamp çalışmalarını tamamlayarak İstanbul’a dönecek.