Fenerbahçemizin Düzce Kampi Tamamlandi

11.07.2011

Fenerbahçemizin Düzce Kampi Tamamlandi

Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümünü gerçekleştirdiği, Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’ndeki kampını, bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla tamamladı. Takımımız bugün karayoluyla İstanbul’a dönecek.

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 10.30’da başlayan ve 1 saat 20 saat süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı, bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde yapılan top kapma ve pas çalışmalarının ardından, dar alanda yapılan çift kale maçla sona erdi. Sol arka alt adalesinde sertleşme bulunan Alex de Souza, yine sol arka alt adalesinde zorlama bulunan Mehmet Topuz, sağ ayak bileğinde ağrıları bulunan Berk Elitez ile tedavileri süren Uğur Boral, Serdar Kesimal ve Emmanuel Emenike antrenmana katılmadı. Bu oyuncularımız tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Gökay İravul ve İlyas Yılmazer antrenmanda yer alırken; tedavileri için İstanbul’a giden Emre Belözoğlu ve Mamadou Niang ile Copa America’da milli takımlarında görev alan Andre Santos ve Diego Lugano antrenmanda yer almadı.

Takımımız İstanbul’a dönüyor

Bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla Topuk Yaylası’ndaki kampını tamamlayan Takımımız, tesislerde hep birlikte yenilecek öğle yemeğinin ardından, bugün saat 14.00’te karayoluyla İstanbul’a hareket edecek. Takımımız hazırlıklarına 12 Temmuz Salı günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı tutulacak. Takımımız, 13 Temmuz Çarşamba sabahı ise Brüksel 3’lü Turnuva’ya katılmak için, özel uçakla Brüksel’e hareket edecek.