Fenercell 500.000 Abone Sayisini Aşti

06.04.2012

Fenercell 500.000 Abone Sayisini Aşti

İlklerin kulübü Fenerbahçe, GSM’de de öncülüğünü sürdürüyor. Kulübümüzün GSM operatörü Fenercell, 500.000 kullanıcı sayısını aştı ve kulüp GSM operatörleri arasındaki liderliğini devam ettirdi. 500.000. Fenercell’li, FENERCELL-FENERNET Teknoloji Mağazası açılışında ödüllendirilecek!

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda taraftarı teknolojiyle buluşturan FENERCELL – FENERNET Teknoloji Mağazası’nda, 7 Nisan Cumartesi günü Antalyaspor maçı öncesi saat 18.00’de resmi açılış töreni gerçekleşecek. Her geçen gün gelişim göstererek hızına yetişmeye çalıştığımız, en son çıkan teknolojik ürünlerle taraftarı bir araya getirme misyonuyla faaliyete geçirilen  Fenercell FENERNET Teknoloji Mağazasının açılış töreninde  Fenercell’in 500.000. kullanıcısı da ödüllendirilecek.

Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. ve Tic. AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali Y. Koç’un katılımı ile gerçekleşecek açılış töreninde,  Fenercell’in 500.000. kullanıcısı ile birlikte Avea ve TTNET’den üst düzey yöneticiler de açılışta bulunacak.

FENERCELL: Türkiye’de bir ilk olarak Fenerbahçe Spor Kulübü ve AVEA iş birliği ile mobil dünya yeni bir platforma taşınmıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün GSM hizmeti olarak 23 Şubat 2009 tarihinde faaliyete geçen Fenercell, kuruluşundan bu yana gösterdiği başarılar ve taraftarlarımızın da desteği ile 500 bin kullanıcıya ulaşmıştır. Fenercell, abonelerine sunduğu standart GSM hizmetlerinin yanında taraftarlarımızın kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak katma değerli servisler sunmaktadır.

FENERNET: 30 Kasım 2010 tarihinde TTNET işbirliği ile hayata geçirilen FENERNET "SARI LACİVERT İNTERNET" sloganıyla taraftara takımının renginde internet hizmeti sunmaktadır. TTNET tarifelerinin aynısını kullanarak Fenerbahçe’ye destek olma imkanı vermektedir. FENERNET, kuruluşundan bu yana 70 bini aşkın taraftarın internetini sarı lacivert yapmıştır. Taraftarlar aylık hediye 1907 dakika WiFi Hizmetinden de faydalanabilmektedir.

FENERCELL-FENERNET TEKNOLOJİ MAĞAZASI : Teknolojinin son ürünlerini bir araya getirerek, avantajlı kampanyalarla taraftarın beğenisine sunan Fenercell Fenernet Teknoloji Mağazası, Ipad2, MacBook Air 11, MacBook Air 13, iPhone4, iPhone4S, Samsung Galaxy, Blackberry®  ve HTC Sensation, son modelleri ile iPhone, iPad kılıfı aksesuarları ve daha pek çok ürünü taraftara özel fiyat avantajlarıyla sunmaktadır. Ayrıca Maraton girişinde bulunan teknoloji mağazasını ziyaret eden taraftarlarımıza özel avantajlı cihaz ve forma kampanyaları sunulmaktadır. Sadece FENERCELL-FENERNET Mağazasını ziyaret eden Taraftara özel olarak sunulan "Sarı Kanaryalara Şampiyon Teknoloji" kampanyası ile akıllı cihazları, Fenercell’in 3G modemi ile birlikte avantajlı fiyatlara sunmaktadır. FENERNET-FENERCELL Mağazası Fenerbahçe Şükrü Saracoglu Stadı Maraton girişinde yer almaktadır.