Fenercell Fenernet Teknoloji Mağazasi Açildi

07.04.2012

Fenercell Fenernet Teknoloji Mağazasi Açildi

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda taraftarı teknolojiyle buluşturan FENERCELL – FENERNET Teknoloji Mağazası taraftarlarımızın hizmetine sunuldu.

Hızına yetişmekte zorlandığımız teknoloji ile taraftarı aynı çatı altında buluşturma misyonuyla hizmete sunulan FENERCELL - FENERNET Teknoloji Mağazası resmi açılış töreni, Antalyaspor karşılaşması öncesi saat 18:00’de, Dernek Başkanımız, Kulübümüz Asbaşkanı ve Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç ile Yönetim Kurulu Üyelerimizden Yasemin Merçil ve Ünal Uzun’un katılımı  gerçekleşti.  Fenercell’in 500.000. abonesi de açılışa davet edildi. Katılımcılar arasında TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, AVEA  Pazarlama Direktörü Zeynep Emre Manço ve FENERCELL –FENERNET Genel Müdürü Hakan Demir de vardı.

TTNET, teknolojiyi taraftarla bir araya getirme misyonuyla kurulan FENERCELL FENERNET Teknoloji Mağazası için üstlendikleri rolden dolayı memnuniyetini dile getirerek, FENERNET’in 70 bini aşkın kullanıcısının giderek daha da artarak sene sonunda 120 bin kullanıcıya ulaşacağını iletti.

AVEA işbirliği hizmete sunulan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün GSM hattı Fenercell, taraftarlarımızın da desteği ile 500 bin abone kaydederek kurulduğu günden beri liderliği elden bırakmadı. 

500 BİNİNCİ ABONEYE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ
FENERCELL FENERNET Mağazası’nın açılışına davet edilen 500 bininci Fenercell’li aboneye, Sn. Ali Koç tarafından plaket ve imzalı forma verildi. Fenercell’in 500.000. abonesi maçı da Sayın Ali Y. Koç ve diğer konuklarla birlikte izledi.

Asbaşkanlarımzıdan Ali Koç, Fenercell’in başarısının ardında taraftarların gücünün olduğunu dile getirerek, Fenercell için 5 yılda 1 milyon abone hedefi koymuştuk, yolun yarısını geçtik, Fenerbahçe ve Fenerbahçeli için hiçbir hedefin zor olmadığının altını çizerek, "Fenerbahçe için konuşma zamanı, hedef tam 1 milyon Fenercell’li" dedi. Sn. Ali Koç sözlerine Sarı Lacivert İnternet – FENERNET’in bir yılı biraz aşan bir sürede 70.000 aboneye ulaşıldığını, burada da hedefimiz  sene sonuna kadar 120.000 aboneye erişmek olduğunun altını çizerek, TTNET ve AVEA yöneticileri ve 500.000. abonemiz ile birlikte bu iki önemli markamızın adını taşıyan FENERCELL FENERNET mağazamızın açılışını gerçekleştirerek kulübümüze ve taraftarlarımıza hayırlı olmasını diledi. 

Fenercell :Türkiye’de bir ilk olarak Fenerbahçe Spor Kulübü ve AVEA iş birliği ile mobil dünya yeni bir platforma taşınmıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün GSM hizmeti olarak 23 Şubat 2009 tarihinde faaliyete geçen Fenercell, kuruluşundan bu yana gösterdiği başarılarla taraftarlarımızın da desteği ile 500 bin kullanıcıya ulaşmıştır. Fenercell, abonelerine sunduğu standart GSM hizmetlerinin yanında taraftarlarımızın kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak katma değerli servisler sunmaktadır.

FENERNET : 30 Kasım 2010 tarihinde TTNET işbirliği ile hayata geçirilen FENERNET "SARI LACİVERT İNTERNET" sloganıyla taraftara takımının renginde internet hizmeti sunmaktadır. TTNET tarifelerinin aynısını kullanarak Fenerbahçeye destek olma imkanı vermektedir. FENERNET, kuruluşundan bu yana 70bini aşkın taraftarın internetini sarı lacivert yapmıştır. Taraftarlar aylık hediye 1907 dakika WiFi Hizmetinden de faydalanabilmektedir.

Fenercell FENERNET Teknoloji Mağazası: Teknolojinin en son ürünlerini bir araya getirerek, avantajlı kampanyalarla taraftarın beğenisine sunan Fenercell Fenernet Teknoloji Mağazası, Ipad2, MacBook Air 11, MacBook Air 13, iPhone4, iPhone4S, Samsung Galaxy, Blackberry®  ve HTC Sensation, son modelleri ile iPhone, iPad kılıfı aksesuarları ve daha pek çok ürünü taraftara özel fiyat avantajlarıyla sunmaktadır. Ayrıca Maraton girişinde bulunan teknoloji mağazasını ziyaret eden taraftarlarımıza özel avantajlı cihaz ve forma kampanyaları sunulmaktadır. Sadece FENERCELL FENERNET Mağazasını ziyaret eden Taraftara özel olarak sunulan "Sarı Kanaryalara Şampiyon Teknoloji" kampanyası ile akıllı cihazları, Fenercell’in 3G modemi ile birlikte avantajlı fiyatlara sunmaktadır. FENERNET FENERCELL Mağazası Fenerbahçe Şükrü Saracoglu Stadı Maraton girişinde yer almaktadır.