Fenercell, Futbolcularimizi Taraftarlarimizla Buluşturdu

30.09.2013

Fenercell, Futbolcularimizi Taraftarlarimizla Buluşturdu

750 bin abone sayısını aşan Fenercell, Profesyonel Futbol Takımımızın yıldız oyuncularından Moussa Sow, Alper Potuk ve Mert Günok ile taraftarlarımızı imza gününde bir araya getirdi.

Teknolojik cihazları avantajlı ve özel kampanyalarla taraftara sunan, FenerbahçeŞükrü Saracoğlu Stadı Maraton Girişi’ndeki Fenercell Mağazası’nın ev sahipliğinde düzenlenen imza törenine katılan oyuncularımız, Fenercell’in avantajlı tarifeleri ile konuşarak hem taraftarın hem de Fenerbahçe’nin kazanacağına vurgu yaptı. Fenercell’li olmanın avantajınıyaşayan Fenercell hat sahipleri, yıldız futbolcularımızla tanışıp formalarını öncelikli olarak imzalattı.

Mert Günok: "Taraftar kısa sürede bu sayıyı 1 milyona ulaştırır"

Etkinlik sonrası basın mensuplarına kısa açıklamalar yapan oyuncularımızdan Mert Günok, "Böyle organizasyonlar sayesinde taraftarlarla buluşmak bizim için de çok güzel programlar oluyor. Gelen taraftarlara teşekkür ediyoruz. Fenercell’in 5. yılındayız ve 750 bin abone sayısına ulaşmış olduğunu öğrendik. Taraftarlarımızın bu sayıyı kısa sürede 1 milyona ulaştırmasını temenni ediyorum" dedi. Takımın diğer kalecisi Volkan Demirel ile ilgili bir soru üzerine takımdaki arkadaşlığa dikkat çeken Mert Günok, "Fenerbahçe takım ruhunu bilmeyen yoktur. Ben oynamadığım dönemlerde Volkan Ağabey’e, o da bana destek veriyor. Saygı ve sevgi içinde bu böyle devam edecek" diye konuştu.

Alper Potuk: "Hedef, Gençlerbirliıi maçından da 3 puan"

Etnikliğe katılan taraftarlara teşekkür ederek sözlerine başlayan Alper Potuk ise,"Pazar günü önemli bir maçımız var 4 haftada aldığımız galibiyetlerle önemli bir yere geldik. Tüm çalışmalarımız Gençlerbirliği maçından da 3 puanla ayrılmak için. Tüm çalışmalarımızı bu yönde" dedi.

 


Fenerbahçe taraftarının gücü ile 1 milyon hedefine adım adım yaklaşan Fenercell ile konuşarak hem taraftar kazanıyor, hem Fenerbahçe !

Fenerbahçeli Fenercell ile Konuşur !

www.fenercell.com
facebook.com/fenercell12
twitter.com/Fenercell