Final Hazirliklari Sürüyor

20.05.2013

Final Hazirliklari Sürüyor

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası Finalinde, 22 Mayıs Çarşamba günü Ankara 19 Mayıs Stadı'nda Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri'nde bugün yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla devam etti.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 10.30'da başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 ayrı grup halinde yapılan 5'e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman, çift kale maçla noktalandı.

Egemen takımla birlikte çalıştı

Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımla birlikte antrenmanlara katılamayan Egemen Korkmaz, bugün yapılan antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı. Selçuk Şahin, Serdar Kesimal ve Erten Ersu'nun tedavilerine devam edildi. U19 Milli Takımı'nın kadrosunda yer alan oyuncularımız Salih Uçan ve Recep Niyaz ise antrenmanda yer almadı.

Trabzonspor maçı hazırlıkları, 21 Mayıs Salı günü Can Bartu Tesisleri'nde yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Saat 11.00'de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek. Takımımız, bu antrenmanın ardından, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak özel bir uçakla Ankara'ya hareket edecek.