Final Serisi Basin Toplantisi Yapildi

03.06.2011

Final Serisi Basin Toplantisi Yapildi

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız ile Galatasaray Cafe Crown arasında gerçekleşecek olan Beko Basketbol Ligi Play Off final serisi öncesinde bir basın toplantısı düzenlendi.

Ataköy Sheraton Otel’de düzenlenen basın toplantısında konuşan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Neven Spahija, Galatasaray Cafe Crown ile zorlu bir final serisi oynayacaklarını belirtti.

Bir kez daha şampiyon olmak istediklerinin altını çizen Neven Spahija "İyi bir antrenöre sahip takıma karşı oynayacağız. Ancak bütün zorlukların farkındayız ve takımımıza güveniyoruz. Özellikle final serisinde en üst seviyede oynamaya devam edeceğiz. Bir kez daha şampiyon olabilmek için en iyi oyunumuzu ortaya koyacağız" dedi.

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın kaptanı Ömer Onan ise, "Basketbol ailesinin mensupları olarak mutluyuz. Bu senenin hak eden iki takımı final oynuyor. Biz iyi bir seri yakaladık ve az maç kaybettik. Galatasaray Cafe Crown’da sezon boyunca iyi bir performans sergiledi. Final serisinde güzel maçlar izlettirmeye çalışacağız" diye konuştu.

Ömer Onan, son yıllarda şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını belirterek, "Sanki ilk kez şampiyon olacak gibi iyi oynamaya istekli olmaya çalışacağız. Sezon içerisinde büyük sakatlık sorunları yaşadık. Ancak biz elimizden geleni yapacağız. Rakibimiz Galatasaray Cafe Crown’a da başarılar diliyorum. Basketbolseverlere iyi maçlar izlettireceğiz" açıklamasında bulundu.

Final serisinin ilk maçı, 4 Haziran Cumartesi akşamı, saat 19.00’da, Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapılacak.