Futbol A Takımımız Avusturya’da

22.07.2019

Futbol A Takımımız Avusturya’da

Yeni sezon hazırlıklarının yurt dışı etabı için bugün Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan özel uçakla Avusturya'ya hareket eden Futbol A Takımımız, Graz şehrine ulaştı.

2019-2020 sezonu hazırlıklarına 1 Temmuz'da İstanbul'da başlayan sarı-lacivertli ekip, 3 Temmuz'da başladığı Düzce kampını 13 Temmuz'da Boluspor ile oynadığı hazırlık maçıyla tamamladı. Antrenmanlarına Can Bartu Tesislerimizde devam eden Takımımız, yeni sezon hazırlıklarının yurt dışı etabı için bugün saat 14.00'da Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan özel uçakla Avusturya'ya hareket etti. Yaklaşık 2 saatlik hava yolculuğunun ardından hazırlıklarını sürdüreceği kente ulaşan takımımızı karşılamaya gelen çok sayıda taraftar, futbolcularımıza ve teknik heyetimize sevgi gösterisinde bulundular. 1 saatlik kara yolculuğunun ardından kamp yapacağı otele geçen Futbol A Takımımız, TSİ 19.30'da Avusturya'daki ilk antrenmanını gerçekleştirecek.

Fenerbahçemiz, 22 Temmuz Pazartesi günü Wolfsburg ile 25 Temmuz Perşembe günü ise Hertha Berlin takımıyla hazırlık maçı oynayacak.

Fotoğraflar: Semih Bahadır

Haber Görselleri