Futbolcularimiz "hedef 1 Milyon Üye" Projemizi Anlatti

26.08.2015

Futbolcularimiz "hedef 1 Milyon Üye" Projemizi Anlatti

Kulübümüzün dev projesi "Hedef 1 Milyon Üye" Projemize sporcularımızın verdiği destek ve projenin detaylarını oyuncularımızdan öğrenme fırsatı devam ediyor.
 

Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncuları Jose Fernandao, Gökhan Gönül, Josef de Souza ve Alper Potuk, Hedef 1 Milyon Üye İletişim Merkezi’nde taraftarlarımıza projeyi anlattı.
 

Operatörler tarafından aranan Fenerbahçe taraftarlarıyla sohbet eden futbolcularımız, taraftarlarımıza üyelik koşullarını ve üye olmanın avantajlarını birebir aktardı.
 

Futbolcularımızdan FBYandex’te Aramalar

Hedef 1 Milyon Üye projemizin üyelik koşullarını taraftarlarımıza aktaran futbolcularımız daha sonra Fenerbahçe Yandex Arama Motoru’na  ( www.FBYandex.com.tr  ) girerek çeşitli konularda arama yaptılar.

Fenerbahçe Yandex Arama Motoru’nda birbirlerinin isimlerini ve gol videolarını arayan futbolcularımız, Fenerbahçe Yandex’i her gün kullandıklarını söylediler ve taraftarlarımızı da kulüplerine destek olmak için www.FBYandex.com.tr arama motorunu kullanmaya davet etti.

Fenerbahçe TV mikrofonlarına konuşan futbolcularımızdan Jose Fernandao, Josef de Souza, Alper Potuk ve Gökhan Gönül, Hedef 1 Milyon Üye ve Fenerbahçe Yandex projelerinin kulübü çok önemli noktalara taşıyacağını ifade ederek, taraftarlarımızın bu projelere destek olmalarını istedi.
 

Jose Fernandao: “Taraftarlarımızın, kulübümüze fazlasıyla katkı verebilecekleri bir proje ortaya koyulmuş”

“Kulübümüz tarafından gerçekten harika bir proje ortaya çıkarılmış” diyen Brezilyalı oyuncumuz Jose Fernandao,  “Her iki taraf içinde çok fazla faydaları olan bir proje olarak görüyorum bunu, hem taraftarlarımız için hem bizim adımıza. Çünkü bize fazlasıyla destek olabiliyorlar bu proje sayesinde ve onlarında bunun bilincinde olduğunu biliyorum. Ben telefon aracılığıyla taraftarlarımızla konuşuyorum ve desteklerini bana gösteriyorlar. Bu yüzden kulübümüze fazlasıyla katkı verebilecekleri bir proje ortaya koyulmuş. Bunun öneminin hepimiz farkındayız ve burada bu projeye destek olabilmek için bulunuyoruz” şeklinde konuştu.
 

Jose Fernandao: “Sizlerde FBYandex kullanarak bu kulübe çok fazla katkıda bulunabilirsiniz”

Fernandao Fenerbahçe Yandex projesi içinse, “FBYandex’i ben her gün kullanıyorum. Çok büyük kolaylık sağlıyor. Videolar buluyorum, fotoğraflar buluyorum. İstediğim bilgilere hızlıca ulaşabiliyorum. Fenerbahçe Yandex’i hepimiz kullanacağız, hep birlikte kulübümüze yardımcı olacağız. Sizlerde FBYandex kullanarak bu kulübe çok fazla katkıda bulunabilirsiniz” dedi.
 

Josef de Souza: “Hem taraftarımıza katkı sağlayacak, hem kulübümüze katkı sağlayacak çok önemli bir proje”

Hedef 1 Milyon Üye projesinin Kulübümüz için ve aynı zamanda taraftarlarımız için çok önemli bir proje olduğunu vurgulayan Souza, “Bugün öncelikle taraftarlarımızla fikir alışverişinde bulunduk ve onların desteğini bir nebze daha fazla hissetme fırsatı bulduk onlarla telefon görüşmeleri gerçekleştirerek. Bu açıdan çok memnunuz bu fırsatı bulmaktan dolayı. Kulübümüz için ve aynı zamanda taraftarlarımız için çok önemli bir proje olduğunu düşünüyorum. Hem onlara katkı sağlayacak, hem kulübümüze katkı sağlayacak çok önemli bir proje” ifadelerine değindi.
 

Josef de Souza: “Taraftarlarımız FBYandex’i her gün kullansınlar”

İnternette ulaşmak istediği bilgilere her gün FBYandex aracılığıyla ulaştığını söyleyen Souza, “Taraftarlarımızda eminim ki her gün kullanıyorlardır FBYandex’i çünkü kulübümüze fazlasıyla katkıda bulunacak bir konu bu FBYandex konusu. Kulübümüze katkı demek taraftarlarımıza katkı demek, taraftarlarımıza katkı demek bize katkı demek. Bu işten hep birlikte fayda sağlayacağız. O yüzden FBYandex’i her gün kullansınlar” diye konuştu.
 

Alper Potuk: “Projemiz gayet iyi gidiyor”

Projenin gayet iyi gittiğini belirten Alper Potuk: “Üyelikler çok iyi gidiyor. Her aradığımız taraftarımız üye olacağını söylüyor. Projemiz gayet iyi gidiyor. Onları dinlemek çok güzel oluyor. Biz de çok mutlu oluyoruz, onlar da çok mutlu olduklarını söylüyorlar. Bugün güzel bir gün geçirdik” dedi.
 

Gökhan Gönül: “Başkanımız her verdiği sözün her zaman arkasında durmuştur”

Başkanımız Aziz Yıldırım’ın verdiği her sözün her zaman arkasında durduğunu söyleyen Gökhan Gönül, “Başkanımızın söylediği gibi taraftarlarımız Fenerbahçe Yandex’te arama yapmaya devam ederlerse herhalde bunun bir üstü Ronaldo, Messi olacak. O yüzden Kulübümüze destek olmaya devam etsinler. Başkanımız her verdiği sözün her zaman arkasında durmuştur. Dün konuk olduğu televizyon programında da verdiği sözleri tutacaktır. Fenerbahçe Yandex’i kullanmaya ve arama yapmaya devam edin” şeklinde konuştu.

www.FBYandex.com.tr veya https://browser.yandex.com.tr/fb adreslerinden Fenerbahçe Yandex Browser'ı indirebilirsiniz...