Futbolcularimizdan Anlamli Ziyaret

20.01.2015

Futbolcularimizdan Anlamli Ziyaret

Ziraat Türkiye Kupası 4. hafta müsabakasında Altınordu ile oynayacağı karşılaşma için İzmir’e giden Profesyonel Futbol Takımımız, İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Hastanesi Onkoloji-Hemotoloji servisinde tedavi gören minik taraftarlarımızı ziyaret etti. Kulübümüz İdari Menajeri Hasan Çetinkaya ile oyuncularımızdan Caner Erkin, Alper Potuk, Pierre Webo ve Dirk Kuyt’ın yer aldığı ziyarette tedavi gören miniklere moral verildi. Minik taraftarlarımızla sohbet eden futbolcularımız, fotoğraf da çektirdi. 


Ziyaretle ilgili FB TV’ye konuşan İdari Menajer Hasan Çetinkaya ile oyuncumuz Caner Erkin, bu tür organizasyonlarla tedavi gören çocuklara moral vermeye çalıştıklarını ifade ederlerken, Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi Başhekimi Hurşit Apa da, ziyaretten ötürü Kulübümüze teşekkür etti.


Başhekim Hurşit Apa: “Çocukları ilaçla mutlu edemeyebiliriz ama bu tür ziyaretlerle mutluluklar verebiliriz”

 

Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi Başhekimi Hurşit Apa, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek; “Fenerbahçe Spor Kulübü’ne teşekkür ederim. Çocuklarımızı sevindirdiler. Çok mutlu olduk. Çocukların hastalıklarına katkıları bizler için çok sevindirici. Onları ilaçla mutlu edemeyebiliriz ama bu tür ziyaretlerle mutluluklar verebiliriz. Kendilerine güvenleri artar” dedi.
 

Caner Erkin: “Biz onları mutlu edebildiysek, bizler de çok mutlu oluyoruz”
Oyuncumuz Caner Erkin ise, “Takım olarak böyle sosyal sorumluluk projelerine katılmak ve bu tür projelerin içinde bulunmak istiyoruz. Bugünde çocuklarımızı ziyaret ettik. Biz onları mutlu edebildiysek, bizler de çok mutlu oluyoruz. Elimizden geldiğince bu tür ziyaretlere devam etmeliyiz.” ifadelerini kullandı.
 

Hasan Çetinkaya: “Bu çocukların morale, desteğe ihtiyacı var”
İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya da, “Fenerbahçe sosyal sorumluluk projelerinde öncü olmuştur. Sayın Başkanımızın da telkinleri doğrultusunda birçok projeye destek verdik.  Hepsi bizim çocuklarımız. Bu çocukların morale, desteğe ihtiyacı var. Bu anlamda da televizyondan izledikleri çok kıymetli Fenerbahçeli futbolcu ağabeylerini çocuklarımıza götürdük. Hastalık süreçlerine destek ve moral vermek adına bir ziyarette bulunduk. Çok da güzel oldu. Hayatın bir anlamda gerçeği bu. Fenerbahçe olarak bundan gurur duyuyoruz. Her gittiğimiz yerde bunu da arttırarak devam ettirmeyi düşünüyoruz. Çocuklar da çok mutlu oldular. Tedavi süreçlerine bir nebze de katkımız olduysa bundan çok büyük mutluluk duyuyoruz. Hepsine acil şifalar diliyoruz” dedi.