Galatasaray Daikin - Fenerbahçe Maçi Tatil Edildi

30.11.2013

Galatasaray Daikin - Fenerbahçe Maçi Tatil Edildi

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımız, Bayanlar Voleybol Ligi’nin 9.haftasında Galatasaray Daikin ile karşılaştı.Müsabaka rakip takım taraftarının kötü tezahüratlarından dolayı tatil edildi. Mücadelenin ilk iki setini 25-21 ve 25-17’lik skorlarla kazanan Sarı Melekler, üçüncü sette de 23-13 önde olmasına karşın, rakip takım taraftarlarının kötü tezahüratlarından dolayı maç içerisinde 3 kez müsabakayı durduran hakemin kararı; maçın tatil edilmesi yönünde oldu.


Karşılaşmanın ilk setinde ilk teknik molada Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımız 8-4 önde olduğu sırada rakip takım taraftarlarının kötü tezahürat yapması üzerine hakem Erdal Akıncı, rakip takımın kaptanını yanına çağırarak kötü tezahüratın kesilmesi için gerekli ihtarı yapmasını istedi. Ancak buna rağmen tezahüratlar devam edince hakemler soyunma odasına gitti.Yöneticilerin devreye girmesi üzerine 35 dakika duran karşılaşmaya devam edildi ve Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımız ilk seti 25-21 kazandı.Sarı Melekler 8-7 ve 16-9 teknik molalarına önde girdiği ikinci seti de 25-17 alarak, maçta 2-0 öne geçti.


Maçın üçüncü setinde de üstün bir mücadele sergileyen Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımız, 23-13 önde olduğu sırada, rakip takım taraftarlar tekrar kötü tezahürat yapmaya başlarken, hakemler müsabakayı tatil etti.


Galatasaray Daikin ile Fenerbahçemiz arasında oynanan ve taraftarların kötü tezahüratı nedeniyle tatil edilen müsabakayla ilgili kararı Türkiye Voleybol Federasyonu verecek.