Galatasaray - Fenerbahçe Ülker Maçi Fb Tv'de

04.10.2012

Galatasaray - Fenerbahçe Ülker Maçi Fb Tv'de

Basketbol Erkekler Spor Toto Türkiye Kupası'nda, D Grubu'nda oynanacak Galatasaray MP-Fenerbahçe Ülker maçı, FB TV ekranlarından canlı yayınlanacak.

İzmir Halkapınar Spor Salonu'nda oynanan Spor Toto Türkiye Kupası D Grubu maçlarında Erdemir ve Olin Edirne ile mücadele eden Galatasaray MP ve Fenerbahçe Ülker, gruptaki son maçlarında bu kez birbirleriyle karşı karşıya geliyor. Saat 19.15'te başlayacak maç da FB TV ekranlarından canlı yayınlanıyor.

Fenerbahçe Ülker gruptaki ilk maçında Erdemir'i 91-59, ikinci maçın da Olin Edirne'yi 83-70 mağlup etmişti. Galatasaray MP ise ilk maçında Olin Edirne'yi 62-48, ikinci maçında da Erdemir'i 71-56 mağlup etmişti.

Piangiani: "Yüzde 100 savaşacağız"

Maç hakkında açıklamalar yapar Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Başantrenörü Simone Piangiani, "Galatasaray Medical Park bizden daha çok hazırlık maçı oynadı ve daha hazır durumda. Her antrenmanda yüzde 100'ümzü vermek bizim için en önemlisi. Oyuncularımız fizik olarak hazır değilse de yüzde 100 savaşacaktır. Maçın öneminin de farkındayız. Yüzde 100'ümüzü sahaya ortaya koyacağız. Önemli olan da oyuncuların ne kadar kendilerini ortaya koyuyor olmasıdır. Galatasaray Medical Park ile oynayacağımız maç çok önemli. Turkish Airlines Euroleague maçları öncesinde oyuncuların performansını görmek açısından da test maçımız olacaktır" diye konuştu.

Gruplarında ilk 2 sırayı alacak takımların Şubat 2013'te organize edilecek sekizli finallere katılmaya hak kazanacağı Spor Toto Türkiye Kupası'nda her iki takımda, bugüne kadar aldıkları sonuçlarla tur atlamayı garantiledi.