Galatasaray Maçi Biletleri İle İlgili Duyuru

07.11.2013

Galatasaray Maçi Biletleri İle İlgili Duyuru

10 Kasım Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak olan Fenerbahçe-Galatasaray maçının bilet satışıyla ilgili Kulübümüzden yapılan açıklama aşağıdaki gibidir:

 

Spor Toto Süper Lig'in 11. Haftasında, 10 Kasım Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak olan Fenerbahçe-Galatasaray maçı biletlerinin satışına 8 Kasım 2013 Cuma günü devam edilecektir.

 

Saat 10:00-17:00 arasında yapılacak olan satışlarda:

 

*Kongre üyeleri biletlerini, stadımızın Migros Tribünü altında bulunan Biletix'te kendileri için özel olarak oluşturulmuş gişeden, kulüp üyelik kartı ibrazı ve her bilet için TC Kimlik numarası beyanı karşılığında satın alabileceklerdir. Her kongre üyesi, 2 adet bilet alma hakkına sahiptir. Kongre üyelerine internetten satış yapılmayacaktır.

 

* Premium, Platinium ve Gold Taraftar Kart sahipleri 2, Fenercell Faturalı hat kullanıcıları ile Classic Kart sahipleri ise 1 adet bilet alabilecek.  Bilet satışında kart ibrazı zorunludur. Biletlerin satışı internet (biletix.com) üzerinden gerçekleştirilecek, gişeden satış olmayacaktır.

 

*9 Kasım Cumartesi günü ise internet (biletix.com) üzerinden genel satış gerçekleşecektir.

 

Ayrıca, TC Kimlik Numaraları karşılığında alınan biletlerin, herhangi bir platformda karaborsa ile satıldığının tespiti halinde, savcılığa suç duyurusunda bulunacağımızın bilgisini kamuoyuna sunarız.

 

Fenerbahçe Spor Kulübü