05.12.2011

Galatasaray Maçi Hazirliklari

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında, deplasmanda 7 Aralık Çarşamba günü Galatasaray ile yapacağı maçın hazırlıklarını, akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 25 dakika süren antrenman, basına kapalı gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yapan oyuncularımız, daha sonra 6 minyatür kaleden oluşan maç ve taktik ağırlıklı çalışma ile sona erdi.
 
Antrenmanın ikinci bölümünde sol ayak bileği burkulan Bekir İrtegün antrenmanı yarım bıraktı.
 
A2 Takımımızın maç kadrosunda yer alan, Gökay İravul, Hasan Erbey, Berk Elitez, Recep Niyaz ve Erten Ersu antrenmana katılmazken, Sezer Öztürk ve Mehmet Topuz’un tedavilerine devam edilirken, Serkan Kırıntılı ise bireysel oyuncu antrenörümüz Dolu Arslan ile birlikte takımdan ayrı çalıştı.
 
Fenerbahçemiz Galatasaray maçının hazırlıklarını 6 Aralık Salı günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 18.00’de başlayacak antrenman basına kapalı gerçekleştirecek.