Galatasaray Maçi Hazirliklari

23.10.2015

Galatasaray Maçi Hazirliklari

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu 9. haftasında Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde karşılaşacağı Galatasaray maçının hazırlıklarına, akşam saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı.
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetiminde yoğun yağış altında gerçekleştirilen antrenman saat 16:00’da başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Dünkü Ajax maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışmasıyla tamamladı. Diğer oyuncularımız ise ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanda 5’e 2 top kapma ve pas çalışmaları yaptılar. Dar alanda gerçekleştirilen pas organizasyonları ve şut çalışmalarıyla devam eden çalışma, yine dar alanda yapıaln çift kale maçla tamamlandı.


Bruno Alves ve Raul Meireles antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışırken, Volkan Şen ise çalışmalarını takımdan ayrı özel program dahilinde sürdürdü.
 

Fenerbahçemiz, Galatasaray maçının hazırlıklarını 24 Ekim Cumartesi günü Can Bartu Tesislerimizde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Bu antrenman saat 18:30’da başlayacak.