Galatasaray Maçi Hazirliklari Başladi

07.05.2012

Galatasaray Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Final’in 6. haftasında, 12 Mayıs Cumartesi günü, Kadıköy’de Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan antrenman, 1 saat 20 dakika sürdü. Dünkü Trabzonspor maçının on birinde başlayan oyuncularımız, bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Moussa Sow düz koşulara başladı

Spor Toto Süper Final’in 2. haftasında, 22 Nisan Pazar günü, Türk Telekom Arena’da Galatasaray ile oynadığımız maçta sakatlanarak oyundan çıkan ve o tarihten bu yana  arkadaşlarıyla antrenmanlara katılamayan, çalışmalarını tesislerde sürdüren Senegalli oyuncumuz Moussa Sow bugün düz koşulara başladı. Sow ve Sezer Öztürk, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı sahada düz koşu yaptı. Alex de Souza ve Erten Ersu ise antrenmana çıkmadı. Bu oyuncularımız tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü.

8 Mayıs Salı gününü izinli geçirecek olan Fenerbahçemiz, Galatasaray maçı hazırlıklarına 9 Mayıs Çarşamba günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.