Galatasaray Maçi Hazirliklari Başladi

05.11.2013

Galatasaray Maçi Hazirliklari Başladi

Spor Toto Süper Lig’in 11.haftasında 10 Kasım 2013 Pazar günü saat 19.00’da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Galatasaray ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla bu maçın hazırlıklarına başladı.Antrenman öncesinde futbolcumuz Egemen Korkmaz’ın yeni yaşı kutlandı. Pasta kesiminin ardından tebrikleri kabul eden oyuncumuz, teknik heyet ve takım arkadaşlarına da teşekkür etti.


Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenmanın ilk 30 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık gerçekleştirildi. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Ardından 3 takıma ayrılan futbolcularımız dar alanda dönüşümlü olarak yaptıkları çift kale maçlarla antrenmanı tamamladılar. Çift kale maçı kazanan yeşil takım ise galibiyeti objektiflerimize poz vererek kutladı.


Bağırsak enfeksiyonu geçiren kalecimiz Mert Günok antrenmanda yer almazken, antrenmanın ikinci bölümünde ise krampon darbesiyle eli kesilen Bekir İrtegün tedbir amaçlı antrenmanı yarıda bıraktı. Oyuncumuzun eline 3 dikiş atıldı.


Takımımız, Galatasaray maçının hazırlıklarını yarın akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 18.00’de başlayacak olan antrenmanın ilk 30 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.