"galibiyeti Taraftarlarimiza Armağan Ediyoruz"

14.10.2011

"galibiyeti Taraftarlarimiza Armağan Ediyoruz"

Galatasaray Medical Park’ı 3-1 yenerek lige 3 puanla başlayan Fenerbahçe Universal Bayan Voleybol Takımızın oyuncuları, galibiyeti taraftarlara armağan ettiklerini söyledi.

Fenerbahçe Universal Bayan Voleybol Takımımızın Menajeri Violet Duca, maç sonrası yaptığı açıklamada: "Normal şartlarda yenmemiz gerekiyordu. Galatasaray da iyi takım kurdu. Daha ligin başı, Naz’ın ceza alması bizi etkiledi. Sezon ortalarında çok daha iyi maçlar olacağına inanıyorum. Galatasaray iyi takım kurdu Vakıfbank var, Eczacıbaşı var diğer takımları da görmedik. İyi bir sezon geçirmek istiyoruz’’ dedi.

Takım kaptanı Seda Tokatlıoğlu derbi maçını taraftara armağan ederken, "Derbi maçı her zaman zor geçiyor her iki taraf için de. Her iki takımı da kutluyorum. Buradan galibiyet ile ayrılıyoruz. Özellikle taraftarlarımızı mutlu ettiğimiz için mutluyum" diye konuştu.

Seda Eryüz zamana ihtiyaçları olduğunu ifade ederek şunları dile getirdi: "Bugün ikinci resmi maçımız. Benim için de hem yeni bir takım olmasından dolayı hem de yeni bir sistem olmasından dolayı kolay değildi. İlk maç biraz daha zordu ama bu maç biraz daha iyi bir oyun yansıtabildiğimize inanıyorum. 2 aydır takım antrenmanı yapıyoruz ama Eda ile 3, Kim’le de belki 5 antrenman yapabildik. Senkronizasyon açısından zamana ihtiyacımız var. Bu maç daha iyi olduğumuzu düşünüyorum."