11.10.2015

Galibiyetin Mimarlari Konuştu

23. Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında Galatasaray’ı 52-48 yenerek kupanın sahibi olan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız da maçın ardından oyuncularımız ve teknik heyetimiz FB TV mikrofonlarına konuştu. Konuşmadan derlediklerimiz şu şekilde:


Coach George Dikeoulakos: “Kupayı Başkanımıza armağan ediyoruz”

“Yeni bir Fenerbahçe yaratmayı ve izletmeyi hedefliyoruz. Bunun için hazırlanıyoruz. Dünkü beraat kararından sonra kupayı Başkanımıza armağan ediyoruz. Mükemmel bir takım ve ekibe sahibim.  Hedefimiz maç maç değil, antrenman antrenman düşünmek ve hep daha iyisini yapmak.


Kaptan Birsel Vardarlı: “Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum”

Kupayla başlamak çok önemli. İlk resmi maç, ne olacağı belli olmuyor. Yabancı oyuncularımız geç geldiler, 1 oyuncumuz daha gelecek. Buna rağmen kazanmak çok önemliydi. 1 kupayı daha müzeye getirmiş olduk. Bu yüzden çok mutluyum. Bütün taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün salonu doldurdular.


Gökçe Doğan:” İnşallah kupaların devamı gelecek”

Yeni bir takımız. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Umarım diğer alacağımız kupaların başlangıcı olur. Atmosfer harikaydı. Taraftara teşekkür. İnşallah kupaların devamı gelecek, tüm camiamıza hayırlı olsun.


Olcay Çakır: “Çok önemli bir maçı kazandık”

Çok yoğun duygular yaşıyorum. Çok önemli bir maçı kazandık. Bütün takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Taraftarımıza da çok teşekkür ediyorum. Destekleri çok önemli bizim için.