Gaziantepspor Maçi Hazirliklari Başladi

05.01.2012

Gaziantepspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 19. haftasında,  9 Ocak Pazartesi günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Gaziantepspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı basına kapalı antrenmanla başladı. Bir süredir takımla yapılan çalışmalara katılamayan Kaptanımız Alex de Souza, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışmalarda yer aldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan antrenman 1 saat 30. dakika sürdü. Orduspor maçında oynayan oyuncularımız bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı.  Sezer Öztürk ve Selçuk Şahin, tedavilerinin ardından, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı çalışmalar yaptı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 3 grup halinde yaptıkları 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından antrenman, yine dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Gaziantepspor maçı hazırlıkları, 6 Ocak Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla devam edecek. Saat 17.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.