Gençlerbirliği Maçi Hazirliklari Başladi

20.11.2011

Gençlerbirliği Maçi Hazirliklari Başladi

Profesyonel Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasında, 25 Kasım Cuma günü deplasmanda Gençlerbirliği ile yapacağı maçın hazırlıklarına, sabah saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00’de başlayan ve 1 saat 25 dakika süren antrenman, basına kapalı gerçekleştirildi. Antrenman boyunca, Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Eskişehirspor maçında görev alan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamlarken, diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları idmanı 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alanda hücum ve defans varyasyonlarnını çalışıldığı antrenman 4 minyatür kalede yapılan maçla tamamlandı.

A2 Takımımızın kampına katılan genç oyuncularımızdan Gökay İravul, Berk Elitez, Hasan Erbey ve  Recep Niyaz antrenmana katılmazken, Joseph Yobo ile Issiar Dia ise çalışmalarını bireysel oyuncu antrenörümüz Dolu Arslan ile birlikte takımdan ayrı yaptıkları çalışmalarla tamamladı. Semih Şentürk ile Serkan Kırıntılı ise çalışmalarını içeride sürdürdü.

21 Kasım Pazartesi gününü izinli geçirecek olan Fenerbahçemiz Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına 22 Kasım Salı günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Saat 10.30’da başlayacak antrenman basına kapalı, 18.00’de başlayacak antrenman ise basına açık gerçekleştirilecek.