Gençlerbirliği Maçi Hazirliklari Başladi

25.02.2014

Gençlerbirliği Maçi Hazirliklari Başladi

Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında 1 Mart Cumartesi günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Gençlerbirliği ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, hazırlıklarına Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla başladı. Bir süredir tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdüren Moussa Sow da çalışmada yer aldı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 15.00'te başlayan ve 1 saat 15 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.

Elazığspor maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışması ile tamamlarken, diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Ardından çeşitli parkurlardan oluşan çalışmada dayanıklılık koşusu yapan oyuncularımız antrenmanı dar alanda yaptıkları minyatür kale maçla tamamladılar.

Moussa Sow çalışmaların tamamında takımla birlikte yer alırken, Pierre Webo ile Serdar Kesimal ise özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü. Bruno Alves'in de tedavisine devam edildi.

Takımımız, Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını 26 Şubat Çarşamba günü Can Bartu Tesislerimizde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 11.00'de başlayacak çalışma basına kapalı gerçekleştirecek.