Gençlerbirliği Maçi Hazirliklari Başladi

20.10.2014

Gençlerbirliği Maçi Hazirliklari Başladi

Spor Toto Süper Lig’in 7. hafta mücadelesinde, 25 Ekim Cumartesi günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Gençlerbirliği ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz bu maçın hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı.


Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde saat 17.00’de başlayan antrenman, 1 saat 20 dakika sürdü. Öncelikle salonda core egzersiz çalışmaları yapan oyuncularımız ardından sahada yaptıkları dayanıklılık koşusu ile antrenmanı tamamladılar.


Mehmet Topuz takımla çalıştı
Bir süredir tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdüren Mehmet Topuz, takımla birlikte çalışmalara başladı. Oyuncumuz bugün yapılan antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı.
 


Sol arka üst adelesinde sertleşme olan Emre Belözoğlu tedbir amaçlı takımdan ayrı çalışırken, Egemen Korkmaz da özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü. Moralsiz olan Bruno Alves ise Teknik Direktörümüz İsmail Kartal'dan izinli olduğu için antrenmanda yer almadı.


Takımımız Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını 21 Ekim Salı günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Can Bartu Tesislerimizde yapılacak çalışma saat 11.00’de başlayacak.