Gençlerbirliği Maçi Hazirliklari Tamamlandi

24.11.2011

Gençlerbirliği Maçi Hazirliklari Tamamlandi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında, Gençlerbirliği ile 25 Kasım Cuma günü deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını, bugün Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı basına kapalı antrenmanla tamamladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00'de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren antrenman boyunca Kocaman'ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 4 grup halinde yapılan 5'e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, antrenman taktiksel çalışmalarla noktalandı. Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Senegalli oyuncumuz Issiar Dia, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı. Tedavileri süren Mehmet Topuz ve Serkan Kırıntılı ise antrenmana katılmadı.

Bu antrenmanla Gençlerbirliği maçı hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçemiz, saat 16.00'da Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak özel bir uçakla Ankara'ya hareket edecek.

Öte yandan Fenerbahçemizin 25 Kasım Cuma günü deplasmanda Gençlerbirliği ile oynayacağı lig maçının 19 kişilik kadrosu da belli oldu. Kadroda şu oyuncularımız yer alıyor:

Volkan Demirel, Mert Günok, Erten Ersu, Gökhan Gönül, Joseph Yobo, Fabio Bilica, Serdar Kesimal, Reto Ziegler, Caner Erkin, Cristian Baroni, Selçuk Şahin, Emre Belözoğlu, Sezer Öztürk, Uğur Boral, Miroslav Stoch, Özer Hurmacı, Henri Bienvenu, Alex de Souza, Semih Şentürk.

Kafilemiz, saat 16.00’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla Ankara’ya hareket edecek.