Gökhan Gönül: "çok Değerli Bir 3 Puan Aldik"

25.11.2012

Gökhan Gönül: "çok Değerli Bir 3 Puan Aldik"

Oyuncumuz Gökhan Gönül, Gençlerbirliği karşısında alınan 3 puanın çok önemli olduğuna değinerek, "Yorgun olabilirdik, golü de yedik ama galip geldik. Bizim adımıza önemli bir 3 puan idi. Gençlerbirliği maçı kırılma noktamızdı. Kaybedilecek puan kötü günlere dönme adına belki de etki edecekti. Hakem Kazandığımız için mutluyuz" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Gökhan Gönül, sözlerine saha içindeki bir pozisyondaJimmy Durmaz ile yaşadığı pozisyon sonucu rakibinden özür dileyerek başladı ve şu ifadeleri kullandı:

"Biraz yorgun olabilirdik. Geçen Eskişehirspor maçından sonra bir takım olaylar oldu. Orada yaşanan bazı şeyler var,  biz Marsilya maçına çıkarken de bir takım şeyler oldu. Onun üzerine oyuncumuzun ceza alması ve çıktığımız bu maç bir hafta öncesinin verdiği bir hırstı. Bir şeyler istediğiniz gibi gitmeyebilir,  hakemler de yanlış karar verebilir. Jimmy'den özür dilerim. Bir pozisyon oldu ve biraz tatsız bir davranış sergiledim. Kendisinden özür dilerim. Skor ne olursa olsun yanlıştı. Dediğim gibi bir hafta önce yaşanan olay bizi hırslandırdı. Yorgun olabilirdik, golü de yedik ama galip geldik. Gol oldu ve bir tepki vermek istiyorsunuz."