Gökhan Gönül Takimla Birlikte Çalişti

15.03.2016

Gökhan Gönül Takimla Birlikte Çalişti

Fenerbahçemiz, deplasmanda oynayacağı Braga maçının hazırlıklarını, Can Bartu Tesislerimizde bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.

 

Gökhan Gönül, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 15 dakika sürdü. Kayserispor maçında görev alan oyuncularımız, takımdan ayrı, aktif dinlenmeye yönelik çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise ısınma, çabukluk ve koordinasyon hareketleriyle başladıkları antrenmanı pas organizasyonları ile sürdürdü. Antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

 

Lazar Markovic, takımdan ayrı özel program dâhilinde yaptığı çalışmayla antrenmanı tamamladı.

 

Bu antrenmanla Braga maçı hazırlıklarının İstanbul etabını tamamlayan Takımımız, 16 Mart Çarşamba günü Portekiz’e hareket edecek. Teknik Direktörümüz Vitor Pereira, aynı gün saat 18.30’da(Portekiz Saati) Estadio Municipal de Braga’da bir basın toplantısı düzenleyecek ve bu toplantıya bir de futbolcumuz katılacak. Maç öncesi takımımızın son antrenmanı da yine aynı gün Estadio Municipal de Braga’da saat 19.00’da(Portekiz Saati) başlayacak ve ilk 15 dakikası basına açık olacak.