Gökhan Gönül: "turu Atlayacağiz"

16.02.2016

Gökhan Gönül: "turu Atlayacağiz"

Başarılı oyuncularımızdan Gökhan Gönül, Lokomotiv Moskova karşısında önemli olanın gol yememek olduğunu ve 2-0’lık galibiyetin kendileri için güzel bir skor olduğunu söyledi. Turu atlayacaklarını belirten Gökhan, bugünkü gibi taraftarımızın da desteğiyle final oynayabileceklerini hatta kupayı da kazanabileceklerini söyledi.
 

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Gökhan öncelikle desteklerinden dolayı taraftarlarımıza teşekkür etti. Taraftarlarımıza minnettar olduğunu ifade eden Gökhan, “Tribünler sağ olsunlar, beni tek bir gün yalnız bırakmadılar. Hepsine tekrar teşekkür ediyorum. Minnettarım. Soyunma odasına döndüğümde cebimde hiçbir şey kalmıyor. Her şeyimi veriyorum sahada” dedi.
 

Zorlu bir periyoda girdiklerini ifade eden Gökhan, Lokomotiv Moskova maçını ise şu sözleriyle değerlendirdi: “Geçen hafta zor bir periyoda girdik Kasımpaşa maçıyla başlayan ve Beşiktaş derbisiyle son bulacak. Milli araya hiç puan kaybetmeden girmeliyiz. Kasımpaşa maçını kazandık, bu maçta çok iyiydik. Önemli olan gol yememekti. 2-0 kendi adımıza güzel bir skor oldu. İnşallah diğer maçta gol yemeyip tur atlayacağız. Şimdi lige konsantre olacağız.”
 

UEFA Avrupa Ligi’nde daha önce yarı final oynadıklarını hatırlatan Gökhan sözlerini şu şekilde noktaladı: “Daha önce de yarı final oynadık. Finalin belki 40 basamaklı merdiveninin 39. basamağında kaldık, 40. adımı atamadık. Aynı başarıyı tekrarlayabiliriz. Karakterli kişilikli oyunculara sahibiz. Bugünkü gibi taraftarlarımızla birlikte olursak. Final oynayabiliriz hatta kupayı da kazanabiliriz.”