Göztepe maçı hazırlıkları devam ediyor

16.10.2020

Göztepe maçı hazırlıkları devam ediyor

Süper Lig'in 5.haftasında 18 Ekim Pazar günü deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Erol Bulut yönetiminde saat 11.00'da başlayan antrenmanın ilk yarım saati basına açık olarak gerçekleştirildi. Isınma, koordinasyon ve çabukluk hareketlerinin ardından pas çalışması yapan futbolcularımız, dar alanda çift kale maçla antrenmanı sürdürdü. İdman, bireysel ve taktiksel çalışmalarla sona erdi.

Üst adelesinde sertleşme ve ağrı şikayeti bulunan Gökhan Gönül takımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürürken; oyuncularımızdan Diego Perotti takımdan ayrı gerçekleştirdiği düz koşularla antrenmanı tamamladı. Garry Rodrigues ise kasık ağrısı sebebiyle antrenmanda yer almadı.

Öte yandan milli takımlarından dönen Filip Novak, Ferdi Kadıoğlu ve Enner Valencia antrenmanda yer aldı. Enner Valencia, antrenmanın ilk bölümünde takımla çalışırken; ikinci bölümde takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Futbol A Takımımız, Göztepe maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

Fotoğraflar: Semih Bahadır

Haber Görselleri