21.03.2011

Gurur Duyuyoruz

Fenerbahçe Spor Kulübü, gerçek bir spor kulübü olarak yarıştığı her branşta, şampiyonluk mücadelesi vermeye ve yurt içinde olduğu kadar uluslararası alanda da başarılar elde etmeye devam ediyor. Bu noktada; amatör branşlarımızda formamızı taşıyan sporcularımızın, Avrupa'da elde ettikleri başarılar, bizleri bir kez daha gururlandırdı. 

Atletizm takımımızın, Gençler Kategorisi'nde yapılan Avrupa Kros Şampiyonası'nı, bu yılla birlikte üst üste üçüncü kez kazanması, elde ettiğimiz başarıların bir tesadüf değil; azim, inanç, emek ve Fenerbahçelilik ruhunun bir sonucu olduğunu ortaya koydu. Masa Tenisi şubesi sporcumuz Melek Hu ise Belçika'da düzenlenen 'Avrupa En İyi 12'ler Turnuvası'nda' üçüncü olarak bizlere büyük bir mutluluk yaşattı.

Fenerbahçe formasını başarıyla taşıyan, camiamızı ve ülkemizi gururlandıran sonuçlar elde eden Fenerbahçe Genç Erkek Kros Takımını, Ferdi Kros Takımı sporcumuz Mustafa Demir'i ve Masa Tenisi sporcumuz Melek Hu'yu tebrik ediyoruz.

Tüm camiamızı sevince bu boğan bu başarıların elde edilmesinde büyük emeği olan Atletizm Şube Kaptanımız Sayın Fikret Çetinkaya ve Masa Tenisi Şube Kaptanımız Sayın Gürhan Yaldız başta olmak üzere, emeği geçen tüm teknik ve idari kadromuzu da kutluyoruz.

Amatör sporcularımızın, ulusal şampiyonalarda elde ettikleri başarıların yanı sıra uluslararası müsabakalarda da bayrağımızı göndere çektirmeleri, yalnızca Fenerbahçelileri değil; tüm ulusumuzu gururlandırıyor. Sporcularımızın başarılarının devamını diliyoruz. 

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ