09.09.2013

"gurur Verici Güzel Bir Başari Elde Ettik"

İstanbul Ahmet Cömert Spor Salonu’nda 4-8 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenen 28.Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası’nda Milli forma altında altın madalya kazanan Fenerbahçe Boks Şubemiz sporcuları Seyda Keser ve Avni Yıldırım, Resmi İnternet Sitemize elde ettikleri başarılarla ilgili açıklamalarda bulundular.

Sözlerine Turnuvanın önemine değinerek başlayan Milli boksörümüz Seyda Keser, “Hem benim için hem de takımdaki diğer arkadaşlarım için çok önemli bir turnuva olduğunu söylemek isterim. Özellikle elde ettiğimiz başarılarla da bunu taçlandırmış olduk. Böyle önemli başarıları hem yurt içinde hem de yurt dışında kazanmaya devam edeceğiz” dedi.

28.Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası’nda kazandığı ‘en centilmen boksör’ unvanını da değerlendiren Keser, “Şampiyonada en centilmen boksör kupasını da aldım. Bu da çok güzel bir şey. Böyle bir başarıya layık görülmek beni gururlandırdı” diye konuştu.

Altın madalya kazanan bir diğer Milli boksörümüz Avni Yıldırım ise, Turnuvanın çok güzel geçtiğini, Milli forma altında Fenerbahçemize yaşattığı bu gururun kendisini daha da gururlandırdığını dile getirdi.