Hakan Dinçay: "kupayi Başkanimiza Ve Yöneticilerimize Armağan Ediyoruz"

08.04.2012

Hakan Dinçay: "kupayi Başkanimiza Ve Yöneticilerimize Armağan Ediyoruz"

Yönetim Kurulu Üyelerimizden Hakan Dinçay, iyi oynayarak kupaya uzandıklarını belirtti ve bu kupayı Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimize armağan ettiklerini söyledi.

Maçın ardından Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Yönetim Kurulu Üyelerimizden Hakan Dinçay, "Voleybol tarihinde bir ilk yaşandı. İlk kez Fenerbahçe ile Galatasaray finalde karşılaştı. Bu anlamda bir ilki başardık ve kupayı kazandık. Bu bizi ayrıca mutlu etti. Dün de iyi mücadele etmiştik, bugünde. Oyuncularımızı tebrik ediyorum, şimdi önümüzde lig şampiyonluğu var" dedi.

Fenerbahçe Universal’ın Vakıfbank Türk Telekom’a yarı final maçında elenerek, lige veda etmesi ile ilgili ise Dinçay, "Dün kızlarda Vakıfbank’a yenildik. Ligde 22’de 22, gruplarda ise 3’de 3 yaptık. 25’de 25 yaptık ama bir maçta kaybederek, finale yükselemedik. Adil olmadı. Kızlarımızla gurur duyuyoruz" diye konuştu.

Taraftarlara da teşekkür eden Hakan Dinçay, "Taraftarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Küfürlü tezahürat bize zarar veriyor. Bize sahip çıksınlar biz onlara hep şampiyonluk yaşatacağız. Kupayı da Başkanımız ve yöneticilerimize armağan ediyorum" şeklinde konuştu.