Hasan Ali: "önemli Olan Kazanmakti"

20.09.2015

Hasan Ali: "önemli Olan Kazanmakti"

Oyuncumuz Hasan Ali Kaldırım, Bursaspor karşısında elde edilen galibiyetin önemine dikkat çekti. Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Hasan Ali, “Kazanmak bizim için çok önemliydi. Önümüzde derbi var. Bu hafta rahat bir şekilde derbiye hazırlanabileceğiz. Kazanmak önemliydi ama iyi oynamadık. İlk 30-35 dakika rakibe iyi baskı uyguladık. 2-0'ı, 3-0'ı bulup oyunu koparabilirdik. Gol pozisyonlarına giriyoruz, bunları değerlendirmemiz lazım. Daha soğukkanlı olmamız lazım. Bunlara çalışabiliriz. İkinci yarı iyi oynamadık. İç sahada her takımı zorlamamız lazım, ezip geçmemiz lazım diyebilirim. Önemli olan kazanmaktı ve bunu başardık” ifadelerini kullandı.
 

İkinci golün asistini yapan Hasan Ali bireysel performansı ile ilgili soruya, “Kendim hakkımda konuşmayı sevmiyorum. Avrupa Ligi maçından önce hoca bana gelip, "Futbol anlayışını ve mentaletini beğeniyorum; şans gelecek sana" dedi. Bugün hocam bana bir şans verdi ben de takıma katkı sağlamaya çalıştım" dedi.
 

Sakatlık yaşadığı pozisyon ile ilgili de Hasan Ali, “Kafa topuna çıkarken üst adeleme diz geldi. O yüzden riske girmek istemedim. Değişiklik istedim. ” ifadelerini kullandı.