Hasan Ali: "takima Katki Sağlayinca Performansim Yükseldi"

10.12.2015

Hasan Ali: "takima Katki Sağlayinca Performansim Yükseldi"

Oyuncumuz Hasan Ali Kaldırım, arka arka forma şansı bulduğu için kondisyonu arttığını ve takıma da katkı sağlayınca performansının yükseldiğini ifade etti.
 

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Hasan Ali Kaldırım, kendi performansı ile ilgili soruya; “Özgüvenim yüksek olduğu için sahada kendimi iyi hissediyorum. Takıma katkı sağlamaya gayret içindeyim. Arka arka forma şansı bulduğum için kondisyonum arttı bu da performansıma etki etti. Takıma katkı da sağlayınca performansım yükseldi diyebilirim. Bunu daha da geliştirmek istiyorum” dedi.
 

Takım olarak iyi yolda olduklarını söyleyen H.Ali, “ İyi bir yoldayız. Mutluyuz. Avrupa’da yolumuza devam ediyoruz. Devre arasında kadar ligde de lider olmak istiyoruz. Teknik heyete bana duydukları güven için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 
 

Gaziantepspor maçında gördüğü kırmızı kartın kariyerindeki ilk kırmızı kart olduğunu ifade eden H. Ali, “İki maçlık ceza tabi ki moralimi bozdu. Kariyerimdeki ilk kırmızı kartım. Bundan da ders çıkarmam lazım. Maçtan önce bunu kenara atıp karşılaşmaya odaklandım. Bu benim için ders oldu. Yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.