22.02.2016

Hazirliklar Başladi

UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu rövanş maçında 25 Şubat Perşembe günü deplasmanda Lokomotiv Moskova ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı.
 

Tesislere gelen Kulübümüz Başkanı Aziz Yıldırım, Başkanvekili Mithat Yenigün, Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlardan Nihat Özbağı, Ender Alkaya, Ali Yıldırım, İlhan Ekşioğlu, Önder Fırat, Ozan Balaban ile Yönetim Kurulu Üyelerinden Selim Kosif antrenmanı izlediler.
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetiminde saat 13.00’de başlayan antrenman 1 saat 15 dakika sürdü. Bursaspor maçında görev alan oyuncularımız aktif dinlenmeye yönelik çalışmalar yaparken, diğer oyuncularımız ise ısınma ve çabukluk çalışmasıyla sürdürdükleri antrenmanı, dar alanda yaptıkları pas organizasyonlarıyla sürdürdü. Antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı. 
 

Abdoulaye Ba, Lazar Markovic ve Raul Meireles takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı.
 

Fenerbahçemiz,  Lokomotiv Moskova maçı hazırlıklarını 23 Şubat Salı günü Can Bartu Tesislerimizde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Çalışma saat 19.30’da başlayacak.