11.07.2013

Hazirliklar Sürüyor

Yeni sezon hazırlıklarına Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’ndeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’nde yaptığı kampla devam eden Fenerbahçemiz, günün ilk antrenmanını tamamladı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde sadece ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık gerçekleştireler antrenman saat 10.30’da başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Denge ve koordinasyon çalışmalarıyla başlayan antrenman ısınma hareketleriyle devam etti. Dar alanda ve dönüşümlü yapılan 5’e 5 hücum defans organizasyonlarının ardından, tempolu koşuyla antrenman sona erdi.

İlk bölümde takımla birlikte çalışan Bruno Alves, Salih Uçan ve Dirk Kuyt, ikinci bölümde takımdan ayrı özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

İzinli olan Moussa Sow ve Raul Meireles ile tedavisi süren Gökhan Gönül antrenmanda yer almadı. Erten Ersu ise özel program dahilinde yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Hazırlıklar, bugün saat 19.00’da başlayacak ve basına kapalı gerçekleştirilecek günün ikinci antrenmanıyla devam edecek.