02.07.2013

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün yaptığı günün ilk antrenmanıyla devam etti.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde oldukça keyifli ve samimi bir havada geçen antrenman saat 10.30’da başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman; dayanıklılık, kuvvet ve sürat çalışmalarıyla noktalandı. Kulübümüzün dün 5 yıllık sözleşme imzaladığı genç futbolcusu Berkaycan Değirmencioğlu da bugünkü antrenmanda yer aldı.

Geçen sezonun ardından ülke milli takımlarına gittikleri için yeni sezon hazırlıklarına 11 Temmuz Perşembe gününden itibaren katılacak Dirk Kuyt, Raul Meireles, Moussa Sow, Bruno Alves ile 20 Yaş Altı Milli Futbol Takımı’nda bulunan Salih Uçan ve 19 Yaş Altı Milli Futbol Takımı ile 17. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden Recep Niyaz’ın yanı sıra tedavisi süren Gökhan Gönül antrenmanda yer almadı. Bu arada tedavisine devam edilen Erten Ersu da takımdan ayrı yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Hazırlıklar, Can Bartu Tesisleri’nde bugün saat 19.00’da başlayacak ve basına kapalı gerçekleşecek günün ikinci antrenmanıyla devam edecek.