04.07.2013

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün sabah saatlerinde yaptığı ve sadece ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık tutulan günün ilk antrenmanıyla devam etti.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetimindeki antrenman saat 10.30’da başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman, pas organizasyonlarıyla devam etti. 2 gruba ayrılan oyuncularımız, 6’ya 3 top kapma ve pas çalışmasıyla antrenmanı sürdürdü. Antrenmanın bundan sonraki bölümü tempolu koşularla geçirildi. Oyuncularımız alt sahada, tam saha tempolu koşularla antrenmanı noktaladı.

Kalecilerimiz Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve Hasan Hüseyin Akınay, Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk eşliğinde, salonda yaptıkları kuvvet çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı.

İzinli olan Dirk Kuyt, Raul Meireles, Moussa Sow, Bruno Alves, Salih Uçan ve Recep Niyaz’ın yanı sıra tedavisi süren Gökhan Gönül antrenmanda yer almadı. Erten Ersu, takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı.

Hazırlıklar, Can Bartu Tesisleri’nde bugün saat 19.00’da başlayacak ve basına kapalı gerçekleşecek günün ikinci antrenmanıyla devam edecek.