10.07.2013

Hazirliklar Sürüyor

Yeni sezon hazırlıklarına Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’ndeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’nde yaptığı kampla devam eden Fenerbahçemiz, günün ilk antrenmanını yaptı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda iki gruba ayrılan oyuncularımızdan ilk grup saat 10.00’da, ikinci grup ise saat 11.00’de çalışmalara başladı. Her iki grubunda 1 saat 15’er dakika süren antrenmanında ilk olarak denge ve koordinasyon çalışması yapıldı. Ardından salonda gerçekleştirilen kuvvet çalışmasıyla antrenman tamamlandı.

İzinli olan Dirk Kuyt, Raul Meireles, Moussa Sow, Bruno Alves ve Salih Uçan’ın yanı sıra tedavisi süren Gökhan Gönül de antrenmanda yer almadı. Erten Ersu ise özel program dâhilinde yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Profesyonel Futbol Takımımız, yeni sezon hazırlıklarını akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 19.00’da başlayacak antrenmanın ilk 30 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.