23.07.2013

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbaçemiz yeni sezon hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 18.30’da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda, 3 gruba ayrılan oyuncularımız; dar alanda hücum ve defans organizasyonları çalıştıktan sonra antrenmanı bireysel çalışmalarla tamamladı.Öte yandan A2 Takımımızdan 6 oyuncu; Metincan Cici, Ömür Günaydın, Uygar Mert Zeybek, Erman Taşkın, İbrahim Serdar Aydın ve Hüseyin Rüzgar da antrenmanda yer aldı.

Gökhan Gönül ile Egemen Korkmaz, tedavi ve çalışmalarını özel program dahilinde sürdürürken, kalecilerimizden Erten Ersu ise antrenmanın ilk bölümünde kalecilerle birlikte, antrenmanın geri kalan bölümünü ise takımdan ayrı yaptığı çalışmalarla tamamladı. U19 Milli Takımı’nda bulunan Recep Niyaz ve Salih Uçan ise antrenmanda yer almadı.

Fenerbahçemiz hazırlıklarını 23 Temmuz Salı günü yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Sabah antrenmanı saat 10.30, akşam antrenmanı ise 19.00’da başlayacak. Çalışmalar basına kapalı tutulacak.