14.08.2013

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, ligin ilk haftasında deplasmanda Torku Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen günün ilk antrenmanıyla devam etti.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 40 dakika sürdü. Salondaki ısınma ve kuvvet çalışmalarıyla başlayan antrenman, daha sonra sahada yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman dar alanda yapılan hücum ve defans organizasyonlarıyla sona erdi.

Egemen Korkmaz antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı. Raul Meireles ise özel program dahilinde yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

A Milli Takımımızın Gana ile oynayacağı hazırlık maçının kadrosunda bulunan oyuncularımız Alper Potuk, Bekir İrtegün, Volkan Demirel, Caner Erkin, Emre Belözoğlu, Hasan Ali Kaldırım ve Mehmet Topal ile U21 Milli Takımımızın aday kadrosunda olan Salih Uçan ve U19 Milli Takımımızda bulunan Recep Niyaz’ın yanı sıra, ülkelerinin Milli takımlarında yer alan Moussa Sow, Michal Kadlec, Dirk Kuyt ve Bruno Alves de antrenmanda yer almadı.

Takımımız hazırlıklarına, bugün Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı günün ikinci antrenmanıyla devam edecek. Saat 18.30’da başlayacak bu ikinci antrenman da basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.