22.10.2013

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Gaziantepspor maçının hazırlıklarını, sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.


Sakatlıklığı ve tedavi süreci nedeniyle  bir süredir takımdan ayrı kalan Portekizli oyuncumuz Bruno Alves ile gribal enfeksiyon geçirdiği için son antrenmana çıkamayan Mehmet Topal ve Hasan Ali Kıldırım, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.


Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 10.30’da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren çalışmanın 30 dakikası basına açık gerçekleştirildi. Antrenmana salonda yapılan kuvvet çalışmalarıyla başlayan oyuncularımız ardından sahada aktif dinlenme çalışmaları yaptı.Oyuncularımızın bir grubu ayak tenisi oynarken, diğer grup 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Diğer bir grup oyuncumuz ise hafif tempolu koşu ile antrenmanı tamamladı. Kalecilerimizden Erten Ersu ile Anıl Demir ise kaleci antrenörümüz Murat Öztürk eşliğinde takımdan ayrı çalıştı. Bu rada 5’e 2 top kapma çalışmasının son bölümlerinde sağ ayak bileğine darbe alan Alper Potuk, tedbir amaçlı antrenmanı bıraktı.Gribal enfeksiyon enfeksiyon geçiren Volkan Demirel antrenmanda yer almazken; Emre Belözoğlu,  Gökhan Gönül ve Raul Meireles, takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı.

 

Özel işleri nedeniyle Teknik Direktörümüz Ersun Yanal’dan izin alan ve sabah saatlerinde gerçekleştirilen antrenmana katılamayan Dirk Kuyt, akşam saatlerinde tesislerimize gelerek, özel program dahilinde çalışacak.Fenerbahçemiz, Gaziantepspor maçının hazırlıklarını 23 Ekim Çarşamba günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 18.00’de başlayacak çalışmanın 30 dakikası basına açık gerçekleştirilecek.