11.12.2013

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Akhisar Belediye maçının hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde kar yağışı altında ve karla kaplı bir zeminde yaptığı antrenmanla devam etti. Antrenman sonrasında Samandıra, futbolcularımızın neşeli kartopu savaşına sahne oldu. 

 

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde ve üst sahada saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan basına kapalı antrenman, top kapma ve pas çalışmalarının ardından çift kale maçla sona erdi.

 

Egemen Korkmaz antrenmanı salonda yaptığı çalışmalarla tamamladı. Emre Belözoğlu’nun tedavisine devam edildi.

 

Antrenman bitti kartopu savaşı başladı

 

Çift kale maçın tamamlanmasının ardından galip gelen takım zafer pozu vermek isterken, mağlup takımın oyuncuları kartopu ile buna müdahalede bulunarak fotoğrafın çekilmesini engelledi. Bunun üzerine oyuncularımız arasında kartopu savaşı başladı. Oldukça neşeli geçen bu dakikaların ardından galip takım objektiflerimize zafer pozu vermeyi başardı.

 

Akhisar Belediye maçı hazırlıkları 12 Aralık Perşembe günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Saat 18.00’de başlayacak ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek bu antrenmanın ardından takımımız tesislerde kampa girecek.