27.03.2014

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Bursaspor maçının hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün yaptığı ve ilk 30 dakikası basına açık gerçekleştirilen antrenmanla devam etti.

 

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. Isınma hareketleri ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan antrenman, 3 ayrı grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla sona erdi. Çift kale maç sonunda kazanan taraf, objektiflerimize sevinç pozu verdi.

 

Sağ bacak ön üst adalesinde ağrı hisseden Betir İrtegün, tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkmadı. Volkan Demirel, Selçuk Şahin, Gökhan Gönül, Cristian Baroni ve Emre Belözoğlu, tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdürdü.

 

Bu arada antrenmanı Kulüp Yöneticilerimiz Deniz Tolga Aytöre, Selim Kosif, Metin Doğan, Yalçın Haker ve Turan Şahin de izledi.

 

Bursaspor maçı hazırlıkları, 28 Mart Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla devam edecek. Saat 10.30’da başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.