07.08.2014

Hazirliklar Sürüyor

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçemiz, Can Bartu Tesisleri’nde sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.

 

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetimindeki antrenman, saat 10.30’da başladı ve 1 saat 10 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman, kanat organizasyonları ve şut çalışmasıyla noktalandı.

 

Üst solunum yolları enfeksiyonu geçirdiği için dünkü antrenmanlarda yer alamayan Alper Potuk, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı. İzinli olan Dirk Kuyt ile tedavileri devam eden Egemen Korkmaz ve Diego Ribas’ın yanısıra ağrıları bulunan Samuel Holmen de antrenmanda yer almadı.

 

Takımımız 8 Ağustos Cuma günü öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde bira araya gelecek. Fenerbahçemiz, Beşiktaş ve Chelsea’nin katımıyla gerçekleştirilecek Soma Turnuvası aynı gün Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.